Kazetové podhledy

Jsou jedním z nejmodernějších interiérových prvků.

Materiálové složení je závislé na specifických požadavcích zákazníka, např. na protipožární zabezpečení, odizolování, odhlučnění, estetický vliv.

Jsou obvykle dodávnány ve standartizovaných rozměrech přičemž nabídka jejich zpracování je velmi široká od sádrových pro plechové, od hladkých po lisované.

Ceník

Grif - malíři pokojů praha, lakýrníci, stavební práce: Malby, nátěry, bílení, čištění, lakování, malování ve výškách, okna, dveře, fasády, sádrokartony, podhledy, podlahy, renovace parket, stěrkování, plovoucí podlahy, broušení, rekonstrukce, zednické práce, mramorování, benátský štuk, batika - Malování a bílení stropů a stěn, natírání nosníků, zdí, venkovních fasád, práce ve výškách, skladech a továrnách, v prodejnách, marketech a výrobnách, na schodištích i na chodbách a to včetně těžko přístupných míst, pracovní kvalita a flexibilita. Malíři pokojů. Malířské a lakýrnické práce. Lakýrníci a natěrači Malování - nátěry Provádíme tyto služby: Malování bytů, malování pokojů Nabízíme malování bytů, pokojů, kanceláří, schodišť i celých průmyslových objektů. Malování tradičními malířskými technikami Z tradičních malířských technik nabízíme batikování, tupování, linkování, malování válečkem a samozřejmě mnoho dalších technik. Nátěry a malování sádrokartonu Malování disperzními barvami Ty se vyznačují svou výbornou bělostí, páropropustností (odvětrávají vlhkost), otěruvzdorností a trvanlivostí. Izolování prosáknutých skvrn a fleků Dokážeme odstranit i skvrny po prosáknuté vodě na stropech a stěnách. Izolace prokouřených místností Malování zakouřené místnosti se zažloutlými skvrnami není problém. Vyhlazování omítky tmelem Vyhlazením omítky tmelem dosáhneme ideálně rovného a hladkého povrchu. Je vhodné ho použít pro vyhlazení omítek s velkou zrnitostí a nerovnostmi. Plastické omítky Vytváříme plastické omítky a reliéfní povrchy (např.: Primalex Plastik, Interbal IV, barvy s pilinami) Nátěry fasád Otisky mořskou houbou Bandážování trhlin a prasklin Používá se tam, kde se spojují nestejnorodé stavební materiály a malba v místě spoje stále praská. Bandážování trhlin Míchání barev Vybrat si můžete z našeho obsáhlého vzorníku. K malování používáme profesionální produkty výrobců Vivechrom, Dufa, Primalex, Herbol, Tollens a dalších. Technika šumrování Nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů Nátěry ocelových konstrukcí Natíráme ocelové konstrukce, zámečnické prvky, malujeme podlahy a střechy a další.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode